NASZA IDEA - Magiczne, PO CO.

Wierzymy, że to właśnie w nas - studentach jest ta siła, by stworzyć coś unikatowego, często na skalę światową. Chcemy, poprzez nasze działania, zmienić świat na trochę lepszy. Dążymy do tego, by ta zmiana była stabilna, a jej wpływ był jak największy.

JAK TO ROBIMY - czyli, dzień jak co dzień.

Tworzymy zespoły projektowe. Każdy zespół skupia się wokół istotnego, rzeczywistego problemu. Pracując u źródła, szukamy rozwiązań.

Projekty tworzymy wraz z kompletnym modelem biznesowym, prototypowaniem i udoskonalaniem rozwiązania, badaniem rynku oraz wszelkimi innymi wymaganymi dla skutecznego i efektywnego wdrożenia, zapewniającego stabilizację efektów, ciągłość oraz właściwe skalowanie.

Nasze projekty dotyczą najróżniejszych dziedzin, mogą być technologiczne, IT, społeczne, ekonomiczne itp. Tak długo jak spełniamy kryteria Enactus, tak Nasz projekt może dotyczyć wszystkich możliwych wyzwań na świecie, branż, środowisk i lokalizacji.

CO ROBIMY - Projekt Enactus od kuchni.

Po pierwsze - tworzymy paczkę otwartych na świat, fantastycznych ludzi i dobrze się przy tym bawimy. Czerpiemy radość z tego, że to co robimy na co dzień, ma sens. Wykorzystujemy wiedzę akademicką w praktyce. W sposób naturalny, zdobywamy kolejne umiejętności, takie jak:
praca w grupie, zarządzanie zasobami ludzkimi, prowadzenie ankietyzacji, prowadzenie analiz, zarządzanie projektem w systemie zwinnym/kaskadowym, tworzymy modele biznesowe - można wymieniać bez końca.
Każdy z nas działa tam, gdzie czuje się najlepiej.

Organizujemy warsztaty z mentorami, ale również je prowadzimy, dla siebie nawzajem i innych zainteresowanych. Tworzymy środowisko które skupia się wokół ludzi i potrzeb.
Wprowadzamy to wszystko w życie, poprzez prowadzone projekty i programy, codziennie, małymi krokami, dzięki każdej osobie, wprowadzamy zmianę, na wielu polach jednocześnie.

PRZYJDŹ I ZOBACZ, ŻE JAK SIĘ CHCE, TO MOŻNA.

Start organizacji na PW Członków Grup Projektowych Partnerów Mentorów

03.2015

34

5

8

9

Play
Play
Play
Play
Play
Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider